Home / Düğün Süsleme Modelleri / Bu Dubai çöl düğünü ilhamı ihtiyacımız olan sanal tatil …

Bu Dubai çöl düğünü ilhamı ihtiyacımız olan sanal tatil …

Büyülü, uzak bir hayalde kaybolmaya hazırsanız, bohem gelinin hayallerinin gerçekleştiği Dubai’nin Al Qudra çölüne hoş geldiniz.

BM'deki çöl düğün ilhamımızın çoğu, Berber çadırları ve canlı renklerle dolu Fas'tan geliyor. Ya da, kaktüsler ve Meksika etkisi ile dekore edilmiş Amerikan Güneybatı. Bugün, özlemle nötr dekor ve taupe, çıplak ve kremalı kuru otlar ile stilize edilmiş en hafif pastel günbatımında solmuş Boş Çeyrek: Emirati çöl kumlarına sürükleniyoruz.

Dubai'nin dış alanlarının düğün potansiyelini uzun zamandır merak ettik (sonuçta, kurucumuz Elizabeth Dubai'yi evine çağırıyor!) Ve Krust Photography tarafından yakalanan bu muhteşem ilham, uzun süredir düşündüğümüzü doğruladı: boş alan, nötr tonlar ve garantili altın saat düğün büyüsü eşittir.

Elbiseler

Bu Desert Rose tarzı çekim, altın ile hafif bir takıntıyla dünya gelinine kadar bohem için ilham kaynağıdır. İki görünüm yapmaya karar verdik. Biri minimalist gelin için, ikincisi biraz ekstra dramayı seven gelin için.

Bizim ilk bakmak güzel rosa Bo ve Luca bir pelerin benzeri sırt ve ince beyaz boncuk ile oldu. İfadeli küpelerle yuvarlatılmış yumuşak bir görünüm. İkincisi, Bo ve Luca'dan iki parçalı el boncuklu Amelie, bol miktarda ayrıntı ve zengin ipekin yumuşak tabakasıydı.

Çiçekler

Kurutulmuş ve taze sapların bir kombinasyonunu kullanarak Al Qudra Desert çölünün genişliğini ve yaşamın kırılganlığını tasvir etmek istedik. Biz inci güller ve beyaz Lisianthus annesiyle yuvarlak nötr tozlu tonlarda tüylü çimen, pampa, Lunaria tohum pods ve kabarık kuşkonmaz eğrelti dahil. Kombinasyon, romantizm dokunuşuyla tuhaf bir şey yarattı.

Kek

Bizim pasta lezzetli çikolata buttercream iki katlı oldu. Bu zarif şaheseri yaratmak için kurutulmuş ve taze sapları ve altın dokunuşlarını birleştirdik, Cakes tarafından Zoya ve Iris ve May Florist tarafından güzel bir kolektif yaratım.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir