Home / Düğün Süsleme Modelleri / Bu eterik Malibu düğün ilhamı plaj gelinleri için mükemmel

Bu eterik Malibu düğün ilhamı plaj gelinleri için mükemmel

Cesaret ve Kısa Çizgi Fotoğrafından

Victoria ve ben, rüya gibi, samimi, ama yine de göz alıcı ve zarif düğünler ortak aşkımızla bağlantı kurduk. Güneş ışığı, açık su ve sessiz korunaklı koyların birleşiminin bunun için mükemmel bir zemin sağlayacağı Malibu'da bir plaj elopementine karar verdik ve güne lüks, moda unsurlar ekledik.

En Blanc'ın el dikişli 3D çiçekleriyle, Hollandalı bir sanatçı tarafından el yapımı ısmarlama bir taç ile eşleştirilmiş çarpıcı, yepyeni bir Marchesa elbisesi seçtik. Havadar, hafif ve tüylü çiçeklerden oluşan çiçekler, çekimin kaygısız, eterik hissini yansıtacak şekilde seçildi.

Victoria, gelin ve damat için sessiz ve samimi bir piknik yapmıştır. Kırtasiye, deniz kabuklarından ilham alan unsurlar, davetiyeler, yeminler ve piknik ortamında mavi ve muhteşem el yazısı ayrıntılarıyla suluboya unsurları içeriyordu. Gelin ve damadın makyajı, saçları ve stilleri doğal, parlak, ferah ve eğlenceli bir his yaratmaya odaklandı.

Gökyüzünün ve açık okyanusun genişliğine karşı duran gün ve sahne, gelin ve damadın özel günlerinde paylaştığı anlara ve çifte odaklanırken, bir korku ve ihtişam duygusu yarattı.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir