Home / Düğün Süsleme Modelleri / Kapalı Düğün Mekanınızı Yemyeşil Bir Bahçeye Dönüştürme

Kapalı Düğün Mekanınızı Yemyeşil Bir Bahçeye Dönüştürme

Cristy Angulo Fotoğrafçılık Gönderen

Son 4-6 yılda, gelinler daha önce trend olan yumruklu, doygun tonlara göre yumuşak nötrleri tercih ettiler. Artık nötrler ve yeşilliklerin anı yaşadığına göre, gelinler ve satıcılar yeniden renk istiyorlar – bu sefer mükemmel tonlarda. Bu yüzden modern seçici gelin için renkli, canlı düğün ilhamını sergilemek için bir konsept oluşturduk.

Kuzey Teksas'ta, açık havada evlenmek için genellikle çok sıcak (veya fırtınalı – merhaba kasırga sokakları!), Ancak bir açık hava düğününün açık havasını ve doğal ışığını isteriz. Bu yüzden Okul Evi'ni aradık. 1923 yılında inşa edilen Dallas Tarihi Dönüm Noktası, bir zamanlar Bonnie ve Clyde'den Bonnie'nin katıldığı bir okuldu. Şimdi, yüksek tavanları, pencere ışık bolluğu ve tonlarca cazibesi olan butik bir düğün mekanı. Daha sonra, tören alanını, şovcu parçamız olarak hizmet etmek için ayrıntılı ve yemyeşil bir çiçek çardaklarına yol açan çiçek koşucuları ile kaplayarak kapalı bahçemizi oluşturduk.

Merkez parçaların pembe, turuncu, sarı ve mor tonlarını tamamlamak için mavi çarşafları seçtik ve şık görünecek nötrleri seçmek zorunda olmadığınızı göstermek için zümrüt ifadesi halkasıyla gelin görünümünü tamamladık.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir