Home / Düğün Süsleme Modelleri / Çiçek açması badem bahçesinde pastel düğün fikirler

Çiçek açması badem bahçesinde pastel düğün fikirler

De La Planning isimli ev sahibinden

Hiç badem ağaçlarını tam çiçeklenerek gördünüz mü? Tarz çekimimiz, yılın bu muhteşem zamanının doğal çevresinden ilham aldı. Lüks düğünlerin renkli ve şık olabileceğini göstermek için pastel renk patlamaları kullanmak istedik. Lüks düğün ilhamıyla eşleştirilen doğal çevreyi sergileme fikri ile tarz tarzımız doğrudan 2020 Boho Modern geline hitap ediyor. Mavi, şeftali ve mor tonları patlaması, sık sık bir arada görmediğiniz ancak badem tarlalarının beyazlarına karşı tamamen ücretsiz olan üç renktir.

Enzoani'nin Chantilly dantel yanılsama korse, tam bir etek ve çiçek detayları ile ağaçların arasından zarif bir şekilde aktı. Badem çiçekleri ile kontrast oluşturmak için çıplak alt tonlu bir elbise seçmeye özen gösterdik. Örgülü bir kabarıklıkla birlikte yumuşak bir glam görünümü, minimal aksesuarlarla zahmetsiz ama zarif hisseden göz alıcı bir görünüm yarattı.

Çiçekler, rengin mükemmel odak noktasıydı ve rattan dokulu rantlara karşı kontrast sağladı. Narin şeker çiçeğine sahip basit bir katmanlı beyaz kekler, çok sayıda tomurcuk vazosundan gelen renklerin yanı sıra ek ayrıntı için rafları süsledi.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir