Home / Düğün Süsleme Modelleri / Hangi düğün çiçekleri paranızın karşılığını en çok veriyor?

Hangi düğün çiçekleri paranızın karşılığını en çok veriyor?

Genellikle, bir çift bizimle düğün çiçekleri için ilk kez sorduğunda, Pinterest'ten bazı şaşırtıcı resimler eşliğinde öğelerin bir listesini gönderir ve maliyet talep eder, gerçek şu ki kimse bu resimleri karşılayamaz. Bu resimler, genellikle daha büyük bir bütçenin olduğu ünlü düğünlerden veya şirket etkinliklerinden alınmıştır.

Fotoğraf: Cristy Angulo Gelin Müzikleri

Bu nedenle, tüm çiftlerimizden her zaman rahat harcamalarının ne olduğunu bize bildirmelerini istiyoruz ve bunun için size uygun bir gün yaratmaya çalışacağız. Maliyetlerin farkındayız ve bütçe ne olursa olsun her zaman paranızın karşılığını en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz.

Çiçekler pahalıdır, ancak bunun için bir yol yoktur, ancak bütçenizi biraz daha ileriye götürmenin yolları olduğunu öğrendik ve ipuçlarımızı paylaşmak istedik:

  1. Daha fazla esneklik için çiçekleri tam çiçek çeşitlerinden ziyade renk ve stile göre tasarlamanızı öneririz.
  2. Bütçenizin daha da uzamasına yardımcı olmak için mevsimdeki çiçekleri seçin, genellikle mevsimdeki çiçekler daha kolay kullanılabilir ve uygun fiyatlıdır.
  3. Büyük bir açıklama parçası istiyorsanız, alımınız için tekrar kullanmayı düşünün. ANCAK hatırlayın o zaman ek emek ve birileri için düzenlemenizi hareket ettirmek için zaman ödüyoruz, çiçekçinizden bu işi sizin için yapmalarını önerebilecekleri seçenekleri isteyin.
  4. Bazı çiçekler yüksek bir maliyetle gelir, ancak bu sınır dışı oldukları anlamına gelmez, bunları diğer daha uygun fiyatlı çiçeklerle birlikte düğüne dahil etmeyi düşünün ve gelin favorileri için alternatiflerimize göz atın.

Şakayık

beyaz ve pembe Şakayık buketi

Gelin Müzikleri ile Shanell Fotoğrafçılık tarafından fotoğraf

Pek çok kişi için popüler bir seçim olan yumuşak kabarık çiçekler romantik bir seçenektir ve beyazlardan, yumuşak pembelerden daha parlak mercanlara ve koyu kırmızılara kadar çeşitli renklerde mevcuttur. Genellikle Nisan ayında ortaya çıkarlar ve Haziran ayı sonunda kaybolurlar, bu nedenle düğün çiçeklerinizde şakayıklara sahipseniz, bu süre zarfında bir tarih ayırın!

Tarihiniz için şakayık yoksa, normalde çiftlerimizi bahçe tarzı güllere yönlendiririz yıl boyunca daha kolay ulaşılabilir. Fırfırlı yaprakları katmanları olan bir şakayıka benzer bir görünüme sahip çok sayıda çeşit ve renk mevcuttur ve bazen en güzel kokunun eklenmesiyle birlikte gelir

Yeşillik

Gelin Musings üzerinden Parlak Kuş Fotoğraf tarafından fotoğraf

Yeşillik, ev yapımı çeşitlerden parlak, daha cesur tropikal yapraklara kadar birçok inanılmaz ve heyecan verici seçenekle anlaşılabilir düğünler için bir favori haline geldi. ONU SEVİYORUZ.

Bütçenizi daha da uzatmak istiyorsanız neden sapları kesmek yerine bitkileri kullanmayı düşünmüyorsunuz?, bu, hacim oluşturmanın uygun maliyetli bir yolu olabilir ve düğünden sonra tutacak bitkilere sahip olursunuz. Onları konuklara götürün veya düğün gününüzü güzel bir hatıra ve hatırlatmak için onları eve götürmek için, hemen atılması gereken kesik sapları kullanmak için daha sürdürülebilir bir seçenektir.

Sulu meyveler veya kaktüsler gibi mini bitkiler harika bir düğün lehine olur ve masa dekorunuzun bir parçası olarak ikiye katlanır!

Güller

Fotoğraf: Vladimir Borodenok

Güller bir düğün için klasik bir seçimdir ve çok fazla çeşit mevcuttur, David Austen'in gibi pahalı çeşitlerin daha uygun fiyatlı alternatiflerini bulmak genellikle mümkündür, ancak daha mevsimlik bir seçenek istiyorsanız, neden İngilizlerin özellikle sonbaharda dahlias'ı düşünmüyorsunuz? çeşitleri bol miktarda bulunur.

Sprey gülleri de daha uygun fiyatlı bir alternatif olabilir tek, standart başlı bir gül, daha küçük boyuttadır, ancak daha küçük düzenlemelerde harikadır ve örneğin ilikler veya saç çiçekleri gibi gelin çiçekleri için idealdir.

Ortanca

Şehirde Çiçekler Gizleme

Ortancalar çok çeşitli renk ve şekillerde mevcuttur, bu nedenle genellikle doğal bahçeden daha çağdaş, yapılandırılmış ekranlara kadar çeşitli stiller oluşturmak için kullanılır.

Ancak çok yönlü onlar son derece pahalı olabilir, bu yüzden daha az maliyetli bir kök aramak gerekiyorsa neden karanfil yerine düşünmüyoruz. Karanfil en popüler çiçek seçimi değildir, ancak lütfen bunları yazmayın çok fazla potansiyele sahipler ve her türlü güzel tonda ortaya çıkan yeni çeşitler var ve düğününüze mükemmel bir katkı olabilirler.

Yoğun yaprak tabakaları, cesur ortanca kafaları için harika bir alternatiftir, özellikle sıkı bir şekilde gruplandığında yeni bir varlık kazanırlar.

Phalaenopsis Orkideleri

Fotoğraf Gelin Musings üzerinden Schyne Fotoğrafçılık

Bu uzun saplı orkideler, çiçeklerinize modern veya tropikal bir his istiyorsanız, ancak dünyanın her yerinden ithal edilmeleri gerekir, bu da onları pahalı hale getirebilir. Orkide çeşitleri çok var, bu yüzden çiçekçinize sorun ve alternatif bir çeşit tavsiye verebilirler.

Eğlenceli bir alternatif mini antoryumkoyu kırmızı ve siyahlardan güzel pembelere ve pastellere kadar çeşitli güzel tonlarda mevcut olan standart çeşitlerden daha küçük ve daha hassastır. Diğer çiçeklerle katmanlı olabilirler veya küçük bir küme bir düzenlemede bir odak noktası sağlayabilir.

Genel olarak yapabileceğiniz en iyi şey, çiçekçinizle konuşmak ve deneyimlerinizi çiçeklerinizden en iyi şekilde yararlanmak ve sundukları tavsiyelere veya alternatiflere açık fikirli olmaktır.

Fotoğraf: Gelin Müzikleri ile Allen Tsai

Şehirde Saklanmak Hakkında Çiçekler

Şehirde Saklanmak Çiçekler 2013 yılında Londra'da Sarah Loughrey-Jennings tarafından başlatıldı. Düğünler, etkinlikler ve diğer günler için çiçek tasarımları yaratırlar. İmzalı düğün stilleri, ultra serin gelinler için mükemmel olan rahat ve yapılandırılmamış çiçeklerdir.

Daha fazla çiçek ilhamı için arşivlerdeki Çiçekler bölümümüzü ziyaret edin.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir