Home / Düğün Süsleme Modelleri / Yağmurlu İngilizce ahır düğün ilham ile renk pops

Yağmurlu İngilizce ahır düğün ilham ile renk pops

Kimberley Rose Designs adlı geliştiriciden

Kırsal İngiliz kırsalında yer alan bu ilham, kırsal bölgeye kaçmayı seven şehir sakinleri içindir. Çağdaş bir kırsal mekanda en yakın ve en sevdikleriyle rahatlatıcı bir düğün hafta sonu geçirme fikrini seviyorlar. Şehir sakinleri oldukları için klasik düğün tasarımlarına şehrin havasını ve çağdaş tonları getirmeyi severler. Kent sakinlerimiz yaz sezonunun parlak, neşeli tonlarını sever ve bunun güzel ve şık görünmek istedikleri düğün tasarımlarına dahil edilmesini ister ve 'normal' ülke düğünleri gibi değildir.

Ayrıca Huntsmill Farm, İngiliz kırsalının kuzeybatı bölgesinde yer alan rustik ve henüz çağdaş bir düğün mekanı olan bir mekanın mücevherinden ilham aldık. Mekan, geleneksel ve modern bir çağdaş havası olan boş bir tuval.

Bu, yarı çıplak buttercream kekinden blok küp mumluklarına kadar geleneksel ve modern dokunuşları genel tasarımımıza dahil etmemize yardımcı oldu. Düğünleri için kırsal bölgeden kaçmak isteyen çiftler için mükemmeldir, ancak yine de zarif ve çağdaş bir avantaj sağlar.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir