Home / Düğün Süsleme Modelleri / Portland düğün çiçekçileri şu anda Instagram'ı kazanıyor …

Portland düğün çiçekçileri şu anda Instagram'ı kazanıyor …

Rose City'de son on aydır yaşamak bana bir şey öğrettiyse, Portland düğün çiçekçileri ve çiçek tasarımcıları iş demektir.

Herhangi bir günde Instagram akışıma göz attığınızda bir çiçek patlaması göreceksiniz. Bahar çiçekleri arasında lale tarlaları, ortanca demetleri, güneşli nergisler ve dalgalanan şakayıklar yer alır. Şimdi yazın kalbinde, dudak uçuklatan dahlias, kadife çiçeği, gökkuşağı zinnialar ve tabii ki – sevgili güllerimiz – gerçekten devraldı.

Belki de bu muhteşem yeşil ve çiçek bakımından yemyeşil şehirde böylesine bir “çiçek kültürünü” etkileyen takma addır – bahçelerine daha fazla zaman ve sevgi ayıran bir yerde (İngiltere dışında) hiç yaşamadım.

Lourdes Florals tarafından çiçekler

Ancak bu inanılmaz çiçek sanatçılarından büyük ilham almak için burada yaşamak zorunda değilsiniz. Portland düğün çiçekçileri şu anda Instagram'ı bir nedenden ötürü kazanıyor: Tüm dünyadaki gelinleri, damatları ve diğer tasarımcıları etkileyerek kitlelere fikir ve ilham getiriyorlar.

Bu tasarımcıların düzenlemelerinin katıksız güzelliğinin ötesinde, aşağıda gösterilen bazı Portland çiçekçileri daha sürdürülebilir büyüme ve satın alma için kampanya yürüttü. Bu tam olarak ne anlama geliyor? Eldeki en büyük sorun: dünya çapında deniz taşımacılığından kaynaklanan karbon emisyonlarını azaltmak için yerel, mevsimlik çiçekler kullanmak. Ancak diğer tasarımcılar (Portlands ilk sürdürülebilir sertifikalı çiçekçi, Coy & Co gibi) çiçek köpüğü, plastikler ve geleneksel çöp yığınını azaltmak için yeniden kullanılabilir bir amacı olmayan her şey gibi şeylere daha da fazla küfür ediyor.

Instagram yayınınızı çiçeklerle doldurmak için Portland çiçekçiler listemize göz atın, birkaçını (veya tümünü!) Takip etmek isteyeceğinizden eminiz. Portland'da yaşıyorsanız, bu yetenekli sanatçılardan birinden kaldırım kenarı siparişi vermeyi düşünün.

1. Coy & Co.

2. Lourdes Çiçekleri

3. Yıldız Çiçeği

4. Hart Floral

5. Solabee Çiçekleri

6. Düğüm ve Eğreltiotu

7. Britlyn Simone Floral

8. Hilary Horvath Çiçekleri

9. Kır Çiçeği Portland

10. Çiçek Aşkına

11. Renk Teorisi Tasarım Ortaklığı

12. Colibri Çiçekler ve Bitkiler

13. Novella Theory Floral Co.

14. Fleurie & Co.

Dünyanın dört bir yanındaki yetenekli çiçekçilerden birçok çiçek ilhamı almak için kendi Instagram'ımızı takip edin.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir