Home / Düğün Süsleme Modelleri / Sevdiğimiz 10 Güzel Çevrimiçi Tatil Kartı (ve Çok Seveceksiniz!)

Sevdiğimiz 10 Güzel Çevrimiçi Tatil Kartı (ve Çok Seveceksiniz!)

Bizi Instagram'da takip edip etmediğinizden emin değilim, ancak tatillere daha da fazla neşe ve eğlence getirmek için “Sparkle Season” ifadesini bulmaya çalışıyorum. Sence oraya koymaya devam edersem, tutacak mı?

Cuma günü duyduğunuz gibi, Etsy'de en sevdiğimiz küçük işletmeleri tanıtarak ve bilin bakalım ne oldu – Greenvelope'den çevre dostu Tatil kartları göndererek Gelin Musings'de #SparkleSeason'u kutluyoruz. Bu, hepimizin ihtiyaç duyabileceği, canlandırıcı, hayırlı bir tatil sezonu olacak.

Her şey sırayla…

Greenvelope'u Sevmemizin Nedenleri

Greenvelope’un çevreye olan bağlılığı hakkında (dijital kartlarının doğası gereği çevre dostu olmasının ötesinde) bir süre önce Give Back Who Give Amazing Wedding Vendors gönderimizde konuştuk.

Greenvelope'nin kartları, iyi iş ahlakına ve çevreye duyarlılığına ek olarak çok güzel! Greenvelope’un kırtasiye malzemesinin aslında tamamen dijital olduğunu ve çevrimiçi olarak gönderildiğini ilk öğrendiğimde inanamadım. Tasarımlar üzerinde bağımsız sanatçılarla çalıştıktan sonra böylesine gerçekçi animasyonlar yaratın, bunlar sizin temel çevrimiçi kartlarınız değildir.

Göndermek çok kolayken çok lüks görünüyorlar ve hissediyorlar! Sipariş ettiğiniz kartların zamanında elinize ulaşacağından endişelenmenize gerek yok. Tatillerden önce onları göndermediğini fark ettiğinizde artık hayal kırıklığı yok (erteleyenler, sizi hissediyorum!)

Ayrıca Greenvelope, RSVP izleme (Zoom tatil partisi için!), Takvim ve harita entegrasyonu, etkinlik hatırlatıcıları, özelleştirme ve çok daha fazlası gibi özellikler ekledi.

Tüm nedenleri birbirine bağlamış olsaydım Greenvelope’un kartlarının ve davetlerinin modern çift için mükemmel olduğunu söyleyebilirim.

Sevdiğimiz 10 Online Tatil Kartı

Kendi tatil kartı alışverişimize yardımcı olmak için favori tatil kartlarımızı 10'a indirdik. Listemizde sezonun tüm kutlamaları için kartlar var: Noel, Hanuka, Yılbaşı ve genel kış dilekleri!

Greenvelope aracılığıyla 2020 Ev İçi Essentials Tatil Kartı

Greenvelope aracılığıyla Sosyal Olarak Uzak Kardan Adam Kartı

Greenvelope aracılığıyla Aile Adı Özel Fotoğraflı Tatil Kartı

Greenvelope ile Kendinize Tüylü Bir Noel Kartı Edinin

Greenvelope ile Mutlu ve Evli Tatil Kartı

Greenvelope ile 12 Günlük Noel Tatili Kartı

Greenvelope ile Mutlu Hanuka Kartı

Mutlu Noeller, Feliz Navidad, Greenvelope aracılığıyla Buon Natale Kartı

Greenvelope ile Birlikte Daha Güçlü Tatil Kartı

Bu ve daha fazla tasarımı göndermek için Greenvelope’un güzel ve modern dijital kartları ve davetiyeleri hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz Tatil Kartı bölümünü ziyaret edin.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir