Home / Düğün Süsleme Modelleri / Sweet Cheeks Winery'den Kadınsı LGBTQ + düğün ilhamı

Sweet Cheeks Winery'den Kadınsı LGBTQ + düğün ilhamı

Sevilenden Sevilen Etkinlikler

Emily ve Kayleigh üniversitede erken tanıştılar ama derinlerde her zaman altında daha derin bir bağ ve arzu olduğunu biliyordu. Her zaman daha fazlası, daha derin bir duygusal bağlantı olduğunu biliyorlardı. İlişkileri dünyaya açılmadan önce bir süre sır olarak kalmıştı, ancak ailenin ya da başkalarının yargılarının onları birbirlerini sevmekten alıkoymasına izin vermediler. O zamandan beri, gerçekten mutlu, rahat ve bireysel ve bir arada olmak istedikleri kişi olmayı başardılar.

Bu düğün ilham çekimi için Kayleigh ve Emily'nin paylaştığı bu aşkı ve Oregon köklerine duydukları sevgiyi tasvir etmek istedik. Güzel Oregon düğün mekanı Sweet Cheeks Winery'de düzenlenen ve çoğunlukla Oregon merkezli düğün satıcılarıyla işbirliği içinde düzenlenen bu etkinlik, katılan herkes için planlamak ve yürütmek için çok özeldi.

Merrime Bride & Soiree'den iki muhteşem önlük, A Little Paint A Lot of Love'dan boho etkinliği kiralamaları, taşan rustik buketler ve orta süslemeler ve geceyi sonlandırmak için eğlenceli, pembe duman bombaları bu olayı bir manzara haline getiren detaylardan sadece birkaçı. seyretmek için.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir