Home / Düğün Süsleme Modelleri / Özgür ruhlu gelinler bu çılgın ve eğlenceli orman kaçışına bayılacaklar …

Özgür ruhlu gelinler bu çılgın ve eğlenceli orman kaçışına bayılacaklar …

Çekim Hakkında

Dana of Wild + Wed, aylarca karantinada kaldıktan sonra bu özgür ruhlu kaçış ilham çekiminin hayalini kurarak yaratıcı olma açlığını artırdı. Babasının nostaljik 77 Grand Prix'si, başyazının odak noktasıydı ve ailesinin New Hampshire'daki White Mountains'ın hemen dışındaki evi, kaçış için ideal bir zemiydi. Arabanın bebek mavisi rengini ilham kaynağı olarak ve New England'da yaz mevsiminin doğal güzelliğini kullanarak planlama başladı.

Bounty O ’Blooms'tan Dana ve Sarah, cesur ve boho çiçek tasarımının başyazının hissini mükemmel bir şekilde tamamlayacağına karar verdiler. Sarah tüyler ve kadife mavi kurdeleler ile tamamlanmış çılgınca yemyeşil bir gelin buketi, orman tanrıçası görünümü elde etmek için model gelin Tatum için süslü bir başlık ve çene bırakan devasa bir dökülen araba kurulumu yaptı.

Dana, başyazının benzersiz doğasını benimsemek istedi ve alışılmadık bir gelin görünümünü seçti. Tatum, çiçek dantel ve puf kollu, ruhani bir tül duvak ve bebek mavisi Chuck Taylors (baş harfleri için özel T ve H takılar ile süslenmiş) ile vintage esintili For Love and Lemons mini elbisesini salladı. Taylor tarafından hazırlanmış bir ombre mavi damla kek Paper Cliché'den Dani tarafından tasarlanan bir deri elopement duyuru paketi olan Village Baking Co.'nun ve gün batımında ormanda parlayan mavi konik mumların hepsi bu kaçma ilham çekimini hayata geçirdi.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir