Home / Yemek Masası Süsleme / Ev Sahibi Anneler Günü Brunch'ı – Moda Hostes

Ev Sahibi Anneler Günü Brunch'ı – Moda Hostes

Bu Pazar Anneler Günü olduğundan, ev sahipliği yapan sizler için güzel {ama tamamen yapılabilir} bir masa manzarası oluşturmak istedim. Çünkü ciddi olalım… anneler için, bugün sizin gününüz, bu yüzden üst düzey bir masa oluşturmak için acele etmeye gerek yok! Bunun için kesinlikle zamanım yok! Ve sizin için tatlılar ağırlayan anne, sizin için iyi !! Başlıca kek puanları !!

Bugünün masasını paylaşarak, kutlamanızı güzel ve özel kılacak birkaç kolay pakete ilham vermeyi ve bu arada konukları etkilemeyi umuyorum! Her insanın koltuğuna koyduğum bu sevimli küçük beyaz kovalardan başlayarak. Başlangıçta onları gerçek çiçeklerle dolduracağımı düşünmüştüm – bu harika bir fikir ve çok sevimli bir eve götürme hediyesi olurdu, ancak masayı hafta başlarında hazırlamak istediğim için sahte çiçeklerle gitmeye karar verdim. Burada seçtiklerim aslında çiçekli peçete halkaları {benzer veya bunlar da muhteşem}, ancak küçük sahte aranjmanları da tavsiye ederim {burada, burada ve burada birkaçına bakın – muhtemelen kovanın içinde düzgün bir şekilde kalmak için kırpmanız gerekecek }. Sahte çiçekler bile sevimli bir eve götürme hediyesi!

Sonra annenin kovasına biraz özel bir şeyler eklediğinizden emin olun. İnternette 1 Numaralı Anne yazan bir şeyin çıktısını alabilir, bir tebrik kartını kesebilir, hatta büyük boy bir çıkartma veya iğne satın alabilirsiniz.

O zaman, masanızın en önemli parçası olarak lezzetli tatlılarla dolu çeşitli kek standlarına aşığım !! Stantlarınızda güzel ikramların bir karışımını sergilediğinizden emin olun. {İnsanlar ne getirebileceklerini soruyorsa, her misafire bir tatlı bile atayabilirsiniz!}. Farklı boylarda pasta sehpaları seçmenizi tavsiye ederim, böylece tüm tatlıları renk veya stille eşleşmeleri gerekmese de görebilirsiniz! Beyazlar ve pembeleri karıştırdım ve eşleştirdim, bu yüzden aynı olandan 5 tanesine sahip olmak konusunda endişelenmeyin! {Bu yazının altından bazı favoriler satın alın!}.

İkramlarıma gelince, vanilyalı ailemle birlikte kaldım ve buzlu paket kek, kalp şeklinde kurabiye sandviçleri, gofret kurabiyeleri servis ettim {bu arada, “tatlıları istiflemek” şu anda büyük bir trend – bakın ne bu fotoğraftaki cevherlerle yapabilirsiniz!}; ve sonra Anneler Günü'nün öğleden sonrasını çocuklarla geçirip geçirmek için ev yapımı “saksılı kap kekler” yaptım. Bu DIY'yi bu hafta blogda paylaşacağım.

Son dokunuş, çevreye serptiğim bu sahte kristaller.

Umarım bu masa manzarası, bu hafta sonu çevrenizdeki anneleri biraz daha şımartmanız için size ilham verir !!

Gönderiyi satın alın:


Simply Lively Photography'den Yesi Fotoğrafları

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir