Home / Düğün Süsleme Modelleri / Neden bu Save The Dates diğerlerinden daha özel?

Neden bu Save The Dates diğerlerinden daha özel?

Save the Dates'in yalnızca güzel olmakla kalmayıp, özelleştirmesi de hızlı, göndermesi kolay olduğunu ve tüm LCV, bilgi toplama ve izleme işlerini sizin için yaptığını hayal edin.

Düğün planlaması için dijital Save the Dates ve düğün davetiyelerinin ne kadar gerçekten yararlı olduğunu düşünmenin zamanı geldi. Kartınızın postayla (özellikle bu günlerde) ulaşıp ulaşmadığını merak etmeyi ve konukları LCV'ye yönlendirmeyi unutun. Greenvelope'nin Tarihleri ​​Kaydet, mesajlaşma, adres toplama, konuk listelerini içe aktarma ve hatta müzik ekleme gibi pek çok yararlı düğün planlama özelliği sunar. Ayrıca, değişen tarih ve bilgileri güncellemeyi kolaylaştırırlar.

Neyse ki Greenvelope’un Save the Dates koleksiyonuyla, pratiklik için stilinizden ödün vermiyorsunuz! Hayır, aslında, uzun zamandır onların detaylı tasarımları ve modaya uygun düz tasarımlarıyla kandırıldık ve çoğu zaman muhteşem düğün kırtasiye malzemesinin gerçek kağıt olduğunu düşündük. Seattle merkezli dijital davetiye şirketi, el illüstrasyonlarını, suluboya resimlerini ve benzersiz tasarımlarını dijital sanata dönüştüren bağımsız kırtasiye tasarımcılarıyla çalışarak bu özgünlük düzeyine ulaşıyor.

Güzel bir şekilde resmedilmiş tasarımlarından birini seçin, altın varak gibi lüks detayları tercih edin, kendi nişan fotoğraflarınızı sergileyin veya hatta benzersiz Save the Dates'inizi özelleştirmenin avantajlarından yararlanın.

Temel Bilgiler

Greenvelope’un güzel ve modern Save the Dates ve düğün davetlerine web sitelerinde göz atın.

Greenvelope'u Instagram, Pinterest, Facebook ve Twitter Bol moda düğün ilhamı için.

Bu gönderi Greenvelope ile ortaklaşa yapıldı.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir