Home / Yemek Masası Süsleme / Yemek Odası Noel için hazır

Yemek Odası Noel için hazır

Resmi Tatil Değişikliği Günü… Joss & Main'e göre öyle !! Evet, Joss & Main, bu “minnettar” pankartları ve balkabaklarını toparlamanın ve ağacınızı budamaya ve her şeyin neşeyle tadını çıkarmaya başlamanın zamanının geldiğini kutluyor! Ve kutlamada% 60'a varan fiyatlarla inanılmaz bir tatil seçimleri (birçoğunu burada kullandım!) Sunuyorlar!

Tatil Değişikliği Günü şerefine, Joss & Main sitesindeki birçok şenlikli buluntu sayesinde yemek odamda Sonbahar'dan Noel'e yaptığım değişikliği paylaşmak istedim. Ağaçtan çelenklere, cam kasırgalara, tatil bölümünde çok sayıda harika parça buldum! (Bu yazıda Şükran Günü Masam olan yemek odamın “öncesine” bir göz atın.)

Ağaç ve çelenkler gibi ana Noel öğelerinden başlayarak… Joss & Main'de bulunan (inanılmaz fiyatlarla!) Muhteşem sahte ağaç seçeneklerinin üstesinden gelemiyorum. Çoğu önceden aydınlatılmış ve birçoğu akıtılmış – 2018 için kontrol listemdeki iki anahtar öğe. 750 Clear Lights ile Sierra 7.5 ′ Yeşil / Beyaz Ladin Yapay Noel Ağacı'nı seçtim. Süslemeler için altın ve gümüş karışımı ile gittim ve 50 süs setiyle, bir çırpıda uyumlu bir görünüme sahip olabilirsiniz (veya yıl için yeni bir renk katabilirsiniz!).

Tatil gibi yoğun bir zamanda en sevdiğim numara, yemek masamın ortasına 2 tatil çelenkini bir merkez olarak yerleştirmek. Tüm tatil sezonunda uzun süre dayanmakla kalmaz, aynı zamanda çiçekler veya mumlarda para ve zamandan tasarruf sağlar! Yemek masamın önüne dökülmüş, misafirler odaya girdiğinde inanılmaz derecede zarif görünüyor! Nar Işıltılı Çam Garland'ı seçtim.

Masamda birkaç yeni Tatil dekoratif eşyası seçtim. 3 parçalı cam kasırga setiyle (masanın ortasından aşağı akan mumlar ve büfemde!) Masama romantik mum ışığı hissi veren akşam karanlığıyla başlıyor.

Sonra büfemde bir şampanya istasyonu hazırladım. 2 şişe kabarcıklı ve çok süslü ve zarif görünen en muhteşem altın çerçeveli şampanya flütlerini (Astorga Kristal Flütleri) tutan bir Bakır Çift Soğutucu (% 75 indirimli!). Şu anda 4 fiyatla 19.99 dolara satıldıklarına inanmak zor !!

Son olarak, Tartan Plaid “Mutlu” Peçeteler ne kadar sevimli! Noel yemeği için mükemmeller.

1.000 $ 'lık Joss & Main hediye çeki kazanma şansını paylaşacağım için bugün instagramıma gitmeyi unutma !! Tatile hazır hale kendi geçişinizi yapmaya başlamak için Joss & Main’ın Tatil Değişikliği Mağazasına gidin! Mutlu Noeller!

Snap Photography Fotoğrafları

Bu gönderide ortak olduğunuz için Joss & Main'e teşekkür ederiz.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir