Home / Yemek Masası Süsleme / En Güzel Yaz Pikniğine Ev Sahipliği Yapın

En Güzel Yaz Pikniğine Ev Sahipliği Yapın

Yaz vakti en güzel Yaz pikniğini gerektiriyor, bu yüzden bugün sizlerle paylaşmak için sabırsızlanacağım güzel ve lezzetli bir şekerleme hazırladım.

Menüde: beyaz lüks bir tabağa koymadan önce taze roka ile doldurduğum preslenmiş hindi ve peynirli panini. Sandviçlerin yanı sıra karpuz, beyaz peynir ve taze nane salatası, peynir ve üzüm sunumu ve bir kase taze kiraz servis ettim. Tatlı olarak bir elmalı turta aldım, ama kendim yapmak için aranjmanlarımdan birkaç ekstra çiçekle süsledim ve en tatlı nane kek standına yerleştirdim. Sonra içecekler için limon ve greyfurt ekleyerek garnitür için ekstra limon ekledim ve üstüne eğlenceli pembe çubuklarla doldurdum.

Ekranım için seçtiğim servis parçaları daha eğlenceli ve parlak olamazdı, bu yüzden özellikle bu Kim Seybert Tassle Peçeteleri seviyorum. Sonra tüm yemeklerim için beyaz ve pastel pasta standlarını seçtim {hatta peynir teşhirim!} Çünkü her şey bir pasta standında daha sevimli görünüyor, değil mi? Favorilerimden birkaçı bu, bu ve bu.

Çiçeklerim için güzel şakayık, şakayık, düğün çiçeği ve yıldız çiçeği karışımını seçtim; en sevdiğim Yaz çiçeklerinin tümü! Pembeler, şeftali ve beyazın karışımı, ekranı daha da parlak ve neşeli hale getiriyor. Bu yivli cıva vazoda {orta boy} bir orta düzenleme yaptım, ancak daha sonra her yiyecek bölümüne bir tomurcuk vazoya sadece 2-3 saptan oluşan küçük bir düzenleme yerleştirdim! Son olarak, kalan çiçekleri aldım ve bunları yemeğimin arasına koydum… peynir tepsimin köşesine, sandviçlerimin yanına vb.

Favorilerimi aşağıdaki gönderiden satın alın:


Bahçe mobilyaları hakkında daha fazla ayrıntı mı istiyorsunuz? Patio Postuma gidin.

Simply Lively'den Yesi'nin fotoğrafları

Kayıt etmekKayıt etmek

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir