Home / Düğün Süsleme Modelleri / Vintage gelinler bu retro, renkli gelin pantolonları için ölecek

Vintage gelinler bu retro, renkli gelin pantolonları için ölecek

MiaSylvia'dan

Tören alanı, eski doğal boya sürecini kullanarak kumaşlar üzerinde renk kullanımı konusunda uzmanlaşmış, çevreci bir tekstil tasarımcısı ve stilisti olan MiaSylvia tarafından tasarlandı ve şekillendirildi.

The MiaSylvia stüdyosunda her renk bitkiler, çiçekler, yiyecek atıkları ve hurda metaller gibi bir dizi toplanmış ve doğal malzemeler kullanılarak hazırlanır. Mia, tören alanını süslemek ve çiftin girip çıkması için kutsal bir sergi gibi görünen güzel sanatlar alanı yaratmak için tavan uzunluğunda kumaş uygulamaları yarattı. Her kumaş kurulumu 6 metre yüksekliğindedir ve Mia'nın uyguladığı etik ve sürdürülebilir teknikler kullanılarak elde boyanmıştır. Yaprakları, baharatları ve mineralleri kumaşın içinde kıvırmaktan ve onları buharlamaktan, kurulumlarda gördüğünüz yumuşak tonları ve ısmarlama desenleri serbest bırakmak için.

Her bir kumaş kurulumunun dibinde, Emma Spowage tarafından alttan zeminden filizleniyormuş gibi tasarlanan, kendilerinden çiçek açan çiçeklere sahip çimentolu blok dikiciler var. Bir diğeri, binanın endüstriyel mimarisine ve sert metal dış cepheyi yumuşak tonlar ve narin tekstillerle karşılaştırmanın yan yana gelmesine selam veriyor. Çiçekler ve çiçekler, Tabiat Ana'nın içindeki güzelliğin doğrudan bir yansımasıdır ve bu bileşenlerin, öne çıkan tekstiller üzerinde renkler oluşturmak için nasıl kullanılabileceği.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir