Home / Düğün Süsleme Modelleri / Güzel Gelin için Seksi İpek Gelinlik

Güzel Gelin için Seksi İpek Gelinlik

Bu başmakale, benim için gerçekten bir kedi nanesi. Havalı gelin modellerini kendi gelinliğimle (ve tasarımcımın diğer elbiseleriyle) muhteşem vahşi buklelerle giydirin ve Portekiz'in sokaklarında ve dar yollarında süzülmelerini sağlayın? Aşk.

Jack ve ben nişanlanmadan önce A La Robe gelin olacağımı biliyordum. Gardırobumu açarsan bir hazine dolusu ipek kumaşlar ve sırtı açık elbiseler bulacak. Fransa merkezli Kiwi tasarımcısı, istediğim her şeyi bir gelinlik ile sağladı. Koleksiyonu zahmetsizce havalı, modaya uygun, seksi, giymesi kolay ve son derece kaliteli. Moda her mevsim gelişecek ve yine de benim için Claudette'den daha mükemmel bir gelinlik asla olmayacak.

Bu yüzden, Couplet'li fotoğrafçı Agata bana bu seksi Portekiz başyazısını gönderdiğinde, A La Robe’un kendi bakış kitabı olacak kadar havalı, sadece paylaşmak zorunda kaldım. Lensinden Agata'nın, A La Robe’un ipek elbiselerini bu kadar özel kılan şeyin ne olduğunu anladığını görebiliyoruz. Kendi zahmetsiz ve çılgın görünümlerine sahip modelleri seçmek, A La Robe gelinlerinin ne kadar romantik ve rahat olma eğiliminde olduğunu gösteriyor.

Dahası, bu rahat ortam çekim boyunca yayılır. Aşırı düşünülmüş düğün sahnelerini titizlikle şekillendirmek yerine, gelinlerin hikayelerini özgürce anlatmalarına izin veriyor. Size söyleyebileceğim tam olarak biz A La Robe gelinlerinin istediğidir.

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir