Home / Düğün Süsleme Modelleri / Hayalinizdeki Fransız destinasyon düğünü nasıl planlanır … Teksas'ta!

Hayalinizdeki Fransız destinasyon düğünü nasıl planlanır … Teksas'ta!

Evdeki deneyimleri simüle etme ve geçen yıl Amerika'da sıkışıp kalırken “yanında kalma” konusunda hepimiz oldukça becerikli hale geldik. Sevgili gelinlerimizin ve damatlarımızın çoğu için, Avrupa'da bir destinasyon düğünü planlamak söz konusu değil ya da rezervasyon yapmak için çok riskli …

Peki ya Teksas'ta Fransız tarzı bir şatoda eski dünyadan ilham alan muhteşem bir düğün planlasaydınız? Öyleyse sevgili Nana ve tüm küçük yeğenlerin ve yeğenlerin de gelebilir mi?

Britt Jones Co.'ya girin: Çarpıcı etkinliklere stil veren ve düğün endüstrisi profesyonellerinin en iyilerden öğrenmeleri ve portföylerini oluşturmaları için ABD genelinde Küratörlük Konferansları stil çekimleri yapan inanılmaz derecede yetenekli bir güzel sanatlar düğün planlayıcısı. Birkaç gün içinde ülkeyi gezerek büyülü düğün sahneleri yaratan Britt, “kendi arka bahçenizdeki” bir düğüne varış havasını nasıl getireceğinizi herkes kadar iyi bilirdi (tabiri caizse).

Teksas, Dallas'taki görkemli The Olana'da Loire Valley'den ilham alan bu muhteşem düğün başyazısını şekillendirerek, doğru planlama, yemyeşil çiçekler ve Fransız tasarımına dikkat ederek Amerika'da mükemmel bir Fransız “destinasyonu düğünü” nü nasıl planlayabileceğinizi görüyoruz. En iyisi, hepsini yakalamak için Erin Wilson Photography gibi bir güzel sanat fotoğrafçısını işe almak, değil mi?

About admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir